Piany aktywne

Jest 24 produktów.

Piany aktywne to środki do wstępnego mycia auta. Ich zadaniem jest rozpuścić zalegający na karoserii brud, co pozwala zminimalizować ryzyko porysowania samochodu przy dalszych etapach mycia. 

Pianę aktywną nakłada się za pomocą pianownicy ręcznej lub podłączonej do myjki wysokociśnieniowej. Bardzo ważne jest, żeby nakładać preparat na suchy lakier.

Którą pianę aktywną wybrać? 

Bardzo ważnym parametrem przy wyborze odpowiedniej piany jest jej pH. Do aut zabezpieczonych woskiem lub powłoką kwarcową/ceramiczną najbezpieczniej jest wybrać pianę o neutralnym pH. W przypadku auta zabezpieczonego powłoką, które jest mocniej zabrudzone można sięgnąć po pianę aktywną o pH zasadowym (najlepiej z przedziału 10-13 pH). Piany o wyższym pH są przeznaczone do użytku profesjonalnego. 

Showing 1 - 12 of 24 items

Filter by

Price
0 270
Manufacturers
more... less

Dobierz łańcuchy po modelu samochodu (zalecane)

Dobierz łańcuchy po rozmiarze koła

Accept

Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje. Dowiedz się więcej.